INFORMACIJA O POTEKU POUKA NA DALJAVO

AKTIVNOST

ROK

UČITELJ

• Dnevno pripravi navodila za izvajanje pouka na daljavo po predmetih.
  • Navodila so kratka, jasna in jedrnata.
  • Učitelj dnevno OBJAVI svoja pisna navodila za učence na spletni strani šole v ustrezni oddelek.

do 13.00 za naslednji dan

STARŠI

• Prejmejo informacijo o poteku pouka na daljavo preko eAsistenta oz. na spletni strani šole.
  • Dnevno na šolski spletni strani  SPREMLJAJO podane informacije o načrtovanem pouku za svojega otroka.
  • Ob morebitnih težavah in vprašanjih starši po potrebi komunicirajo z učiteljem preko elektronske pošte, jo najdete na tej povezavi.

UČENCI

• Prejmejo informacijo, kako bo potekal pouk na daljavo (pri pouku v petek, dne 13.3.2020 oz. na spletni strani šole).
  • Dnevno na šolski spletni strani  SPREMLJAJO podane informacije o načrtovanem pouku za svoj razred.
  • Ob morebitnih težavah in vprašanjih učenci lahko komunicirajo z učiteljem preko elektronske pošte, ki jo najdete na tej povezavi.
  • Se učijo skladno z navodili učitelja.
  • Pri pouku na domu uporabljajo raznolika gradiva (dodatna gradiva, učbenik, DZ,…)
  • Odgovorno in samostojno opravijo svoje delo, ki ga bo učitelj po potrebi preveril ob ponovnem pričetku pouka.

tekoči

šolski dan