KONTAKT:

OSNOVNA ŠOLA VENCLJA PERKA
Ljubljanska 58 a, 1230 Domžale

DŠ: SI16670884
e-mail: os.vp-domzale@guest.arnes.si
tel.: 729 8 300 , 729 8 301
fax: 729 8 320

Govorilne ure

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE TRAJAJO PRAVILOMA 45 MINUT; PRED PRIHODOM NA GOVORILNO URO STARŠI PREVERITE, ČE JE UČITELJ RES PROST (LAHKO NADOMEŠČA, JE ODSOTEN ZARADI BOLEZNI IPD.)

 

št.

strokovni delavec

odd., predm.

poučuje, opravlja

Dop. GU

termin

Pop. GU

PROSTOR

1.     

Petra Križnar

1. a

vse predmete, dop, dod, OPB

pon,

11.55

P 47

2.    

Boža Emeršič

1. a,b

vzgojiteljica pri pouku, JV

pon,

11.55

P 46 oz. 47

  3.      

Lidija Blažej

1. b

vse predmete, dop, dod, N1A

tor,

7.15

P 46

4.    

Marija Petarka

1. c

vse predmete,dop, dod

pon,

12.45

P 45

5.    

Janja Vidic

1. c

vzgojiteljica pri pouku, JV, OPB, N1A

pon,

10.15

P 45

6.    

Alenka Živic

2 .a

vse predmete,dop, dod,OPB

pon,

12.45

I 52

7.    

Alenka Ogorevc

2. b

vse predmete razen TJA , dop, dod,OPB

pon,

11.05

I 55

8.    

Ingrid Kralj

2. c

vse predmete, razen TJA, dop, dod

pon,

11.55

P 48

9.    

Mojca Gregorič

3. a

vse predmete, dop, dod

tor,

11.55

I 54

10.  

Breda Stanič

3. b

vse predmete, dop, dod

tor,

11.55

II 76

11.  

Tjaša Drofenik

3. c

vse predmete, dop, dod,

tor,

11.55

I 53

12.  

Bojana Dorič

4. a

vse predmete, razen TJA, ŠPO, dop, dod

pon,

9.10

II 79

13.  

Katja Erban

4. b

vse predmete, razen TJA,

dop, dod, NUM

pon,

8.20

II 77

14.  

Marjeta Kragelj

5. a

vse predmete, razen TJA, ŠPO

dop, dod

pon,

9.10

II 98

15.  

Meta Gorjanc

5. b

vse predmete, razen TJA,

dop, dod

tor,

9.10

II 80

16.  

Andreja Gorjup

5. c

vse predmete, razen TJA, ŠPO

dop, dod, OPB

čet,

11.05

II 84

17.  

Martina Lesjak

opb 1

OPB

pet,

11.05

K/34

18.  

Monika Čebulj

opb 2

OPB, TJA, N1A

tor,

11.05

kabinet pri

OPB 1

19.  

Darja Hristovski Kandušer

OPB 3

OPB

tor,

11.05

kabinet pri

OPB 1

20.  

Ana Hočevar

OPB

OPB

tor,

11.55

 zbornica

21.  

Urška Milovanović

opb

            OPB, DSP

pon,

11.55

 zbornica

22.  

Slavko Švegelj

lab

 laborant 41%

/

/

23.  

Razni učitelji

opb

V oddelkih OPB poučuje več učiteljev, zato se za govorilne ure dogovarjajte s posameznim učiteljem.

24.  

Jože Koritnik

6. a

SLJ 6. a, 7. c, dif. 8. in 9. R, ŠHO, dop, dod OPB

čet,

9.10

II 96

25.  

Tomaž Stanovnik

6. b

TJA 6. b, dif. 8. in 9. r, 5.r

dop, dod, OPB

sre,

11.05

II 85

26.  

Polona Seničar

6. c

MAT 6. c, 8. in 9. r, dop, OGU,OPB

TIT 6. a,c, 7.c, 8. a,b, NTE

pon,

11.05

K 62

27.  

Primož Parkelj

7. a

ŠPO 5. a,  6. b, 7. a,b,c

8. a,c,  9. B,c, ŠSP, OPB

sre,

9.10

II 98

28.  

Nataša Vrhovnik Jerič

7. b

SLJ 6. b, 7. b, dif. 8. in 9. r,

ZGO 7.b, dop, dod

tor,

10.15

II 87

29.  

Petra Paradiž

7. c

MAT 6. a, 7. c, TIT 6. b, c, 7. r, 8. r, OGL, NTE, dod, OPB

pon,

10.15

K 33

30.  

Bojan Bokalič

8. a

ŠPO 4. a, 5. b, 6. r,  8. a, b

9.a, ŠZZ, IŠPn, OPB

čet,

10.15

I 157

31.  

Meta Pirnat Radović

8. b

ŠPO 6. a,c, 7. r, 8. b,c, 9. r, ŠZZ, OPB

pon, 11.55

II 84

32.  

Robert Osolnik

8 .c

RAČ 40%, MAT dif. 8. in 9.r, UBE, ROM, MME, OPB

pet,

8.20

I 108

33.  

Marjana Čebulj Hočevar

9. a

NAR 6., 7. r,  BIO 8. a,b, 9.a

GOS 6. c, ISOP

pon,

10.15

P118

34.  

Tina Preglau Ostrožnik

9. b

TJA dif. 8. in 9. r, dop, dod

SLJ 6. c ,dif. 8. in 9. r, GKL

pon,

11.05

II 97

35.  

Vanja Repič

9. c

LUM 6., 7., 8. in 9. r,

OPB

pon,

9.10

K 36

36.  

Tanja Povhe

TJA

TJA 4. r, 7. r, dif. 8. in 9.,

dop,dod

sre,

9.10

I 104

37.  

Jože Račič

GEO

GEO 6., 7., 8. in 9. r,TVZ, dod

tor,

11.05

II 92

38.  

Ida Vidic Klopčič (30)

FIZ, MAT

FIZ 8. in 9. r, dop,dod

MAT dif. 8. r,  ISOP, DSP

tor,

10.15

II 94

39.  

Andreja Mežan

SLJ, TJA

TJA  6. a, c, dif. 8. in 9. r,

SLJ dif. 8. in 9. r

tor,

10.15

I 105

40.  

Tori / Arh

NEM, SLJ

 ip NI 1,2,3, nip N2N

SLJ 6. a,  dod, OPB

pet,

10.15

II 85

 

41.  

Milena Šavrin (30)

 

MAT

MAT 6. b, 7. b, dif. 8. in 9 .r, dop, dod, DSP

pet,

10.15

II 95

42.  

Marina Cencelj

maT

MAT 7. a,  dif. 9. r,

 

čet,

8.20

I 109 kab.

 

43.  

Tjaša Kampos

KEM, BIO

KEM 8. r, 9. r, BIO 8. c, 9. b,c

POK, KEŽ, ISOP

čet,

10.15

115

44.  

Jelka Lesar

org.p.

gos,opb

Vodja prehrane 50%, GOS 6. r, SPH, OPB

pon,

11.05

P 119 kab.

 

45.  

Klemen Stepišnik

zgo, DKE, OPB

ZGO 6. r, 7. a,c, 8. in 9. R

DKE 7. a, OPB

pon,

9.10

II 91

46.  

Gorazd Klep

gum, OPB

GUM 6., 7., 8. in 9. r,

pevski zbori, OPB

sre,

10.15

I 157

47.  

Bojana Vodnjov

DSP, DKE,IP

DSP, DKE 7. b, c in 8 .r,TEV, FIJ, ISOP, OPB

čet,

7.30

I 61

48.  

Dragica Marinko

IP

FI 2

Po dogovoru

49.  

Mojca Ekart

IP

ŠI 2

Po dogovoru

50.  

Nataša Vanček 50%

dsp

DSP

tor,

11.55

kabinet 63

51.  

Ivanka B. Petelin

DSP

DSP

sre,

8.20

P 135

52.  

Nataša Fabjančič

isop, svet.d.

isop, šolski psiholog 

tor,

7.30

pisarna 68

53.  

Maša Mlinarič

 dsp, rač, svet.d.

dsp, rač, šolski pedagog

pon,

7.30

pisarna 67

54.  

Štefka Zore

knj

knjižničarka

tor,

 8.20

I 60

knjižnica

55.  

Karlina Strehar

pom.r., mat, slj

pom. ravnateljice,

dsp

pon,

9.05

pisarna 64

56.  

Petra Korošec

ravn.

ravnateljica

pon,

7.00

Po dogovoru

pisarna 69

GOVORILNE URE

II.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE POTEKAJO MESEČNO, V TERMINIH, KI SO RAZVIDNI IZ ŠOLSKEGA KOLEDARJA. ZAČNEJO SE OB 17. URI, PRAVILOMA TRAJAJO 90 MINUT.