Poletni počitniški program za osnovnošolce v Knjižnici Domžale

Knjižnica Domžale je v času poletnih počitnic pripravila zanimive in pestre dejavnosti ter projekte za vse osnovnošolske otroke.

Poletje v Knjižnici Domžale

Želvino poletno popotovanje

Najmlajši (do 10. leta) lahko odpotujejo na potovanje z želvico Živo in ji pomagajo osvojiti zaklad.

Kdor bo bral 20 dni, 20 minut na dan, zbral tri žige ter do 15. septembra oddal izpolnjeno zgibanko v Knjižnici Domžale ali njenih enotah,

bo prejel lepo nagrado, ki bo podeljena v Knjižnici Domžale v mesecu oktobru.

Poletje s knjigo

Za osnovnošolce od 10. do 15. leta  smo tudi v letošnjem letu pripravili projekt spodbujanja branja Poletje s knjigo.

Mladi bralci, ki bodo prebrali 4 knjige /3 leposlovne in 1 poučno/ ter napisali misli o prebranem, bodo nagrajeni in povabljeni na zaključno prireditev v oktobru.

Izpolnjeno zgibanko naj oddajo v Knjižnici Domžale oziroma njenih enotah najkasneje od 15. septembra.

Odklopi se!

Knjižnica Domžale vabi na druženje ob družabnih igrah v uricah ODKLOPI SE!: vsak torek in petek v mesecu juliju in avgustu, od 10.00 do 12.00.

Vabljeni na počitniški odklop!

S knjigo v …/Knjigobežnice

Knjižnica Domžale v sodelovanju z Občino Domžale in različnimi ustanovami vabi tudi k prebiranju knjig v okviru projektov S knjigo v … ter Knjigobežnice.

Bralno spodbujevalni projekti

V poletnih mesecih vas vabimo tudi k sodelovanju v bralno-spodbujevalnih projektih:

Čudežni kovček, Pravljična lutkarija, Zvedavček, Poletni Križ-kraž, Namigi za branje.

Poletni bilten