ZAKLJUČNA PRIREDITEV ADIJO, ŠOLA!

24.5.2016

SREDA, 22. JUNIJ  ob 17. uri.

Tudi letos bomo pripravili zdaj že tradicionalno zaključno prireditev ADIJO, ŠOLA.

Tako kot vsako leto, spoštovani starši, vas tudi letos vabimo k sodelovanju…

Na dogodku bomo organizirali BOLŠJI  SEJEM.

Na sejmu bomo ponudili stvari, ki jih doma ne potrebujete, bi pa morda komu prišle prav ali bi jih bil vesel.

Zbirali bomo (ohranjen/e) :

NAKIT,

TORBICE,

KNJIGE,

DRUŽABNE IGRE,

ZVEZKE IN ŠOLSKE PRIPOMOČKE,

ŠPORTNE REKVIZITE,

SKODELICE, ki vam doma delajo gužvo   in podobno.

Z zbiranjem PRIČNEMO v ponedeljek, 23. maja.

Vse predmete lahko učenci oddajo svojim razrednikom ali pa jih prinesejo v kabinet Bojane Vodnjov (1. nad./61). NE ZBIRAMO OBLAČIL IN PLIŠASTIH IGRAČ!

Hkrati vas ponovno vabimo, da se nam pridružite pri IZVEDBI PRIREDITVE  – predvsem potrebujemo starše, ki so pripravljeni frizirati, lakirati nohte, poslikavati obraze… ter  vse ostale dobre ideje… Seveda so dobrodošle tud ideje za delavnice ali druge aktivnosti, ki bi jih bili pripravljeni izvesti in tako prispevati k še bolj zabavni izvedbi zaključka šole.

Na prireditev bi želeli pripeljati tudi MINI PLANICO (torej mini smučarsko skakalnico), vendar pa je za najem le – te potrebno plačati 300 €.

Ob tej priložnosti se na vas obračamo s prošnjo, če bi bilo morda katero od podjetij pripravljeno sponzorirati skakalnico za prireditev (sponzorstvo je lahko tudi delno, v manjši vrednosti).

Kot veste, ima prireditev tudi dobrodelni namen, saj hkrati zbiramo sredstva za šolski sklad.

Do letošnjega leta smo prodajali žetončke, s katerimi ste se lahko udeležili posameznih dejavnosti. Žetončki so stali 1 €.

Letos vam zaradi novega zakona žetončkov ne smemo več prodati – tako jih boste lahko zamenjali za prostovoljne donacije.  J

Za vaše sodelovanje se vam zahvaljujemo in se veselimo druženja.

»Prijavite« se lahko pri svojih razrednikih ali na - e naslov: bojana.vodnjov@gmail.com  na katerem dobite tudi vse ostale informacije.

Prijazen pozdrav,

Bojana Vodnjov