Tekmovanje v NAMIZNEM TENISU

osnovne šole Venclja Perka

organizira (interno) šolsko

tekmovanje v NAMIZNEM TENISU

Na tekmovanje se lahko prijavijo VSI UČENCI osnovne šole, tudi če ne obiskujejo namiznoteniškega krožka. Namen tekmovanja je ponuditi možnost vsem učencem in učenkam, da pokažejo svoje namiznoteniške veščine in se pomerijo s svojimi prijatelji na domačem šolskem tekmovanju. Najboljši bodo tudi dobili priložnost osnovno šolo Venclja Perka zastopati na občinskem šolskem tekmovanju, ki bo najverjetneje potekalo v začetku februarja.

KDO: učenci/učenke bodo razvrščeni v 4. kategorije:

FANTJE od 2. do 5. razreda,

DEKLETA od 2. do 5. razreda,

FANTJE od 6. do 9. razreda,

DEKLETA od 6. do 9. razreda.

KJE: mala telovadnica - namiznoteniška soba.

KDAJ: petek, 25. 1. 2019, z začetkom ob 13.30 (traja do 15.00).

V primeru velikega števila prijav bomo tekmovanje nadaljevali v petek, 1. 2.

PRAVILA TEKMOVANJA: po pravilih, ki veljajo na občinskih in področnih tekmovanjih v namiznem tenisu in po pravilih, ki jih določi organizator tekmovanja.

PRIJAVA: profesorju telovadbe ALI na kraju tekmovanja osebno: vsaj 10 minut pred pričetkom (13.20); prijava je brezplačna.

OPREMA: športna oprema, obvezno športni copati za telovadnico, namiznoteniški lopar (nekaj si jih bo mogoče izposoditi tudi pri organizatorju).

NAGRADE: najboljši (5 na kategorijo) iz vsake kategorije bodo imeli možnost zastopati šolo na občinskem šolskem tekmovanju.

ORGANIZATOR: vodja namiznoteniškega krožka David Orešnik.